Goodman Group- deweloper oraz zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych

Grupa Goodman jest wiodącym właścicielem powierzchni magazynowych i biurowych, znajdujących się na kontynencie europejskim, australijskim i w rejonie Azji Pacyficznej. Firma jest zarządcą i deweloperem prężnie rozwijających się w Polsce centrów logistycznych, w których powstają przestrzenie przeznaczone pod działalność przemysłową, biurową i dystrybucyjną.

Goodman posiada także interesującą propozycję dla inwestorów, którym może zaoferować szeroki wachlarz funduszy inwestycyjnych, wśród których znajdują się różnorodne aktywa i usługi. Uruchamianie nowych przedsięwzięć przez grupę Goodman prowadzi do regularnego powiększania posiadanych nieruchomości i zasobów finansowych.

Goodman Group jest właścicielem ponad 390 nieruchomości na całym świecie

Grupa Goodman może poszczycić się najsilniejszą pozycją na rynku nieruchomości komercyjnych, co znajduje potwierdzenie na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Środki gospodarcze, jakie firma ma do dyspozycji szacowane są na 14,8 mld euro. Dodatkowo grupa posiada na własność około 390 nieruchomości.

Goodman uważany jest za największego zarządcę funduszami o charakterze specjalistycznym. Usługi świadczone przez grupę cieszą się dużym zainteresowaniem i zaufaniem wśród klientów dzięki wykwalifikowanym pracownikom, a także doświadczeniu na rynku najmu powierzchni wielkoprzemysłowych.

Grupa Goodman współpracuje z 850 pracownikami, którzy znajdują zatrudnienie w 32 biurach, ulokowanych w 16 europejskich krajach, takich jak Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Hiszpania, Włochy, Francja, Wielka Brytania, Polska, Czechy, Słowacja i Węgry. Tak rozbudowana sieć dystrybucji umożliwia świadczenie usług o zasięgu globalnym i docieranie do międzynarodowych kontrahentów.

Więcej informacji dotyczących działalności Goodman Group znajdziesz na oficjalnej stronie dewelopera http://www.goodman.com/