Goodman Poznań Airport Logistics Centre- centrum logistyczne Poznań

Goodman Poznań Airport Logistics Centre to projekt centrum logistycznego w Poznaniu, który jest w tej chwili w planach. Ta inwestycja magazynowa będzie umiejscowiona w bardzo dogodnej lokalizacji ze względu na bliskie sąsiedztwo z Portem Lotniczym Ławica oraz dzięki bezpośredniemu połączeniu z autostradą A2  i drogą ekspresową S11. Doskonała infrastruktura pozwala na  połączenie z Niemcami, Warszawą oraz Centralną Polską. Goodman Poznań Airport Logistics Centre będzie położony 12 km od Poznania, 2 km do drogi ekspresowej S11, 4 km do Portu Lotniczego Ławica oraz 12 km do autostrady A2.

Centrum logistyczne w Poznaniu będzie oferować blisko 50.000 m2 powierzchni magazynowej

Deweloper oferuje na obszarze 10,3 ha wybudowanie nowoczesnego centrum logistycznego klasy A, o powierzchni całkowitej 49 000 m2 z przeznaczeniem pod halę magazynową lub produkcyjną (lekka produkcja), z wielofunkcyjnymi modułami wraz z zintegrowaną powierzchnią biurową. Moduły magazynowe będą dostępne już od 3 500 m2. Istnieje możliwość natychmiastowej budowy oraz przystosowania centrum logistycznego dewelopera Goodman w Poznaniu do potrzeb klienta.

Magazyny Goodman w Poznaniu wyposażone w system tryskaczy ESFR

Specyfikacja techniczna centrum logistycznego w Poznaniu wygląda następująco: wysokość netto 10 m, nośność posadzki 5 t/mkw., system tryskaczy ESFR. Natomiast ilość doków oraz bram wjazdowych z poziomu 0 zostanie dopasowana do potrzeb klienta (podobnie jak i dodatkowe wyposażenie oraz inne usprawnienia w budynku).

Goodman Poland- główny dostawca nowoczesnych centrów logistycznych w rejonie Poznania

Goodman Poland to deweloper, który posiada, buduje i zarządza wysokiej jakości powierzchniami magazynowymi i centrami dystrybucyjnymi. Goodman Poland jest częścią Goodman Group, międzynarodowej zintegrowanej grupy działającej w sektorze nieruchomości, która posiada, buduje i zarządza powierzchniami logistycznymi i biznesowymi w całej Europie kontynentalnej, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i w regionie Azji Pacyficznej.